15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Табли Флипчарт Бели Магнетни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Табла, BG, Флипчарт, Магнетна,60*90

  331030
  3.650,00 ден

  Табла магнетна, 70*100, со ногарки, Noki, INT-619-4

  177800
  3.950,00 ден
  Бела табла со ногарки, магнетна и механизам за прикачување на хартија
  Со прилагодување по височина
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 70 х 100 cm

  Табли Флипчарт Бели Магнетни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 3.650,00 ден Максимум: 8.450,00 ден
  ден3650 ден8450
  Производители