15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Табли Флипчарт Бели Магнетни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Табла магнетна, 70*100, флипчарт, со ногарки, Noki, INT-619-4

  177800
  75,63 (USD)
  Бела табла со ногарки, магнетна и механизам за прикачување на хартија
  Со прилагодување по височина
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 70 х 100 cm

  Табла Магнетна, 100*70цм, со ногарки, Флипчарт и 2 механизма, 2X3, TF04 ECO

  121104
  102,92 (USD)
  Бела табла со ногарки, магнетна и 2 механизми за прикачување на хартија
  Со прилагодување по височина
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 70 х 100 cm

  Табла Магнетна, 100*70цм, со ногарки и трклаца, Флипчарт, 2X3, TF03 ECO

  121103
  136,94 (USD)
  Бела табла со тркалца, магнетна и механизам за прикачување на хартија
  Со прилагодување по височина
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 70 х 100 cm

  Табла магнетна, 100*70цм, флипчарт, со ногарки, 2X3, TF01 ECO

  121101
  88,60 (USD)
  Бела табла со ногарки, магнетна и механизам за прикачување на хартија
  Со прилагодување по височина
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 70 х 100 cm

  Статив за Табли, 90*60цм, Метален, 2X3, S03/80

  169720
  187,95 (USD)
  Со тркалца
  За димензија 90 х 60 cm и 120 x 90 cm

  Табла Магнетна 100*70Цм Тф02 Еко -Флипчарт -На Тркалца Со 2 Механизма -Tf02

  121102
  178,10 (USD)
  Бела табла со тркалца, магнетна и 2 механизми за прикачување на хартија
  Со прилагодување по височина
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 70 х 100 cm

  Табла Магнетна Бела Флипчарт Еа2306046 70*100Цм Со Алуминиумса Рамка

  196870
  115,46 (USD)
  Бела табла со ногарки, магнетна и 2 механизми за прикачување на хартија
  Со прилагодување по височина
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 70 х 100 cm

  Табла магнетна, 100*70*195, Флипчарт, Со ногарки, Fellowes, EA2306315

  184990
  124,40 (USD)
  Бела табла со ногарки, магнетна и механизам за прикачување на хартија
  Со прилагодување по височина
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 70 х 100 cm

  Табла Магнетна, 100*70цм, со тркалца, Флипчарт-Двострана, 2X3, TF14

  121105
  178,10 (USD)
  Бела табла со тркалца, магнетна и механизми за прикачување на хартија
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 70 х 100 cm

  Табла магнетна, 70*100, флипчарт, со ногарки, Noki, INT-644 Ceramic

  177810
  160,20 (USD)
  Бела табла со ногарки, магнетна
  Со прилагодување по височина
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 70 х 100 cm

  Табла магнетна, 90*120, метална рамка, со ногарка, на тркалца, Noki, INT-615

  177780
  120,82 (USD)
  Бела табла со тркалца, магнетна
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 90 х 120 cm

  Табла флипчарт, Магнетна, PBS, 20094511-14, 70*100цм, Бела

  240140
  101,14 (USD)
  Бела табла со ногарки, магнетна и механизам за прикачување на хартија
  Со прилагодување по височина
  На таблата може да се пишува со борд маркери и да се прикачуваат документи со магнети
  Полица за маркери и бришач
  Дим. 70 х 100 cm

  Табли Флипчарт Бели Магнетни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 75,00 (USD) Максимум: 188,00 (USD)
  75 188
  Производители