15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Техничко цртање Табли Торби Линијари професионални

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Торба, А3, Црвени ремени, Rotring, R0232160, Црна

  235852
  22,38 (USD)

  Линијар со форми-кругови, пвц, Ark, 085

  119425
  0,98 (USD)

  Ленир Кривулјар 3/1, пвц, Ark, 028

  023458
  1,16 (USD)

  Линијар, Технички, За Вертикално и Хоризонтално Цртање, Staedtler, Mars®, 660 20

  144060
  41,17 (USD)
  Mars® 660 20
  Технички линијар

  - За цртање на табли 661 А4 и А3
  - За вертикално и хоризонтално цртање
  - Притиснете го копчето Stop / Go за лесно поставување под посакуваниот агол и автоматско управување
  - 2 двострани транспарентни линијари

  Број на артикл: 660 20

  Табла, A3, Faber Castell, TK-System, 171273, 01736

  113670
  70,70 (USD)
  Таблите за цртање Фабер-Кастел се достапни во различни големини како табли A4 и A3. Тие се изработени од пластични материјали со највисок квалитет, кои се отпорни на удари и кршење така што тие не можат да бидат оштетени и изгребани. Прицврстувачот за хартија е супер-силен и на тој начин може да задржи неколку листови хартија. Подвижните ленири се прилагодливи и по агол и овозможуваат прецизно цртање на паралелни и коси линии.

  Табла, А3, Rotring, Collage, 522110 S0213660, Бела

  198920
  70,70 (USD) 88,60 (USD)

  Табла, За Цртање, А3, Staedtler, 661 A3

  218360
  69,81 (USD) 75,18 (USD)

  Торба, за Табла А3, Faber Castell, TK System, 175703, Зелена

  113671
  21,48 (USD)

  Торба, За Табла за Цртање, А3, Staedtler, Mars®, LR 661 13, Сина

  144140
  19,69 (USD)
  Mars® LR 661 13
  Торба за табла за цртање

  - Големина А3
  - Водоотпорна
  - Со џеб за мобилен или калкулатор
  - Прилагодлив ремен за на рамо
  - Високо квалитетен производ

  Број на артикл: LR 661 13

  Техничко цртање Табли Торби Линијари професионални

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 0,00 (USD) Максимум: 71,00 (USD)
  0 71
  Производители