15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Торбички Машки

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Торбичка Делси 00335410800 за на рамо PICPUS19*24*6цм. црна

  219631
  2.950,00 ден

  Торбичка, За на рамо, 7,9", Samsonite, Openroad, 79976/1465, 19*23,5*11цм, Црна

  184341
  5.950,00 ден

  Материјал: 70% Nylon + 28% Polyester + 2% Polyurethane
  Големина на таблет: до 7,9 инчи
  Димензии: 19 x 23 x 11 см
  Внатрешност: Место за документи, мобилен, клучеви и таблет

  Торбичка Делси 00335411300 за на рамо PICPUS 30*23*8цм. црна

  219651
  3.650,00 ден 3.950,00 ден

  Торбичка Делси 00335411200 Picpus Mini Sac 1C crna

  210291
  3.450,00 ден

  Торбичка, За на рамо, Samsonite, Xbr, 75213/1041, 22*27*11цм, Црна

  175701
  4.950,00 ден

  Материјал: 90% полиестер + 10% полиуретан
  Големина на таблет: до 9,7 инчи
  Димензии: 22 x 27 x 11 см
  Внатрешност: Место за документи, мобилен, клучеви и таблет

  Торбичка, За на рамо, Кожна, Samsonite, Sunstone, 117454/1041, 15,5*22*4цм, Црна

  230991
  9.950,00 ден

  Боја: Црна
  Материјал: 100 % Кожа
  Димензија: 15.5 x 22 x 4 цм
  Тежина: 500 гр.
  Надворешност: преден џеб со патент, заден џеб, прилагодлив ремен
  Внатрешност: постава-полиестер, главна преграда, држач за пенкало, прегради за картици, 4 џебови

  Торбичка, За на рамо, Samsonite, Xbr, 75212/1412, 19,5*23*11цм, Сива

  175697
  3.950,00 ден

  Материјал: 90% полиестер + 10% полиуретан
  Големина на таблет: до 7,9 инчи
  Димензии: 19,5 x 23 x 11 см
  Тежина: 0,4 кг
  Внатрешност: Место за документи, мобилен, клучеви и таблет
  Капацитет: 4 Л
  Засилени двојни ѕидови

  Торбичка, Samsonite, PARADIVER LIGHT CROSS-OVER, 92593/1460, 21*23*7цм, Сина

  208423
  3.950,00 ден
  Материјал: 600D полиестер.
  Димензии: 21 х 23 х 7 см.
  Место за таблет 7.9"
  Капацитет: 4 Л.
  Тежина: 0,2 кг

  Торбичка, За на рамо, Samsonite, Xbr, 75212/1041, 19,5*23*11цм, Црна

  175690
  3.950,00 ден
  Материјал: 90% полиестер + 10% полиуретан
  Димензии : 19,5х23х11см
  Капацитет: 4,0 л
  Тежина: 0,4 кг
  Внатрешност: Место за документи, мобилен, клучеви, и таблет 9,7"

  Торбичка, За на рамо, Samsonite, Hip-Sport, 123657/1041, 15,5*22*5цм, Црна

  236441
  3.950,00 ден
  Материјал: 100% полиестер
  Димензии: 15,5 х 22 х 5 см.
  Големина на таблет 7,9"
  Капацитет: 4 Л.
  Тежина: 0,2 кг
  Преграда за таблет, место за клучеви.

  Торбица, JCB, JCB20S, 22*20*8цм, Црна

  246031
  910,00 ден 1.300,00 ден

  Торбичка Делси 00335411100 Picpus Mini Sac, 10.1" 2Cpts, црна

  243031
  3.650,00 ден

  Торбички Машки

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 325,00 ден Максимум: 17.950,00 ден
  ден325 ден17950
  Производители