15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Торбички Машки

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Торбичка , 2 патенти, Pierre Cardin, 3746 iza364, Црна

  355081
  3.450,00 ден

  Торбичка , 2 патенти, Pierre Cardin, 3746_iza364, Кафеава

  355089
  3.450,00 ден

  Торбичка , За на рамо, Diakakis, Zita Must, 000579905, 20*23*7цм, Црна

  275801
  1.250,00 ден

  Материјал: 100% полиестер
  Димензии: 20 x 23 x 7 см.
  Тежина: 0,4 кг
  Со три патенти (прегради)

  Торбичка ,За на рамо,Samsonite,Hip-Square Crossover ,92906/1041,17*23*6.5цм,Црна

  236491
  4.950,00 ден
  Материјал: Најлон и полиетилен
  Димензии: 23 х 17 х 6,5 см.
  Преграда на таблет
  Капацитет: 2 Л.
  Тежина: 0,2 кг
  Преден и заден џеб

  Торбичка за на рамо, Кожна, Pierre Cardin, Frenzy, 1800, Црна

  258681
  7.950,00 ден
  Материјал: кожа
  Димензии: 25,5 х 26 х 8 см.
  Капацитет: 5 литри
  Со два патенти (прегради)

  Торбичка, За во рака, Кожна, Piquadro, AC2141B2/MO, 19,5*10*6,5цм, Кафеава

  257439
  15.950,00 ден 16.950,00 ден
  Оваа високо квалитетна торбичка е изработена од телешка кожа.
  Има 3 оддели со квалитетени и издржливи патенти, два од нив имаат 6 џебови за банкарски картички, централниот оддел има внатрешен џеб со патенти.
  Во торбичката има место за пасош, возачка дозвола, телефон, клучеви, и други ситни работи.
  На задниот дел од чантата има додаток за рачка за зглоб и рачка за на рамо.
  Димензија: 19,5 x 10 x 6,5цм

  Торбички Машки

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1.200,00 ден Максимум: 39.950,00 ден
  ден1200 ден39950
  Производители