15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Торби Патни Рачни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Торба 061 Џамбо

  066510
  26,49 (USD)
  Материјал: 100% полиестер
  Димензии: 60 х 43 х 15 см.
  Капацитет: 40 литри

  Торба 062 Хл Џамбо

  066520
  26,49 (USD)
  Материјал: 100% полиестер
  Димензии: 24 х 44 х 29 см.
  Капацитет: 30 литри

  Торба 064 Ххл Џамбо

  066530
  34,76 (USD)

  Торба патна, Statovac, Tb51 Frozen,Stripes, 322343, 38*23*20цм, Сина

  196461
  9,84 (USD)
  Материјал: 100% полиестер
  Димензии: 38 х 23 х 20 см.

  Торба, Патна, Со 2 Тркала, Midocean Brands, KC4375-03, 60*40*28цм, Црна

  149631
  35,50 (USD)
  Материјал: 100% полиестер
  Со 2 тркала
  Димензии: 60 х 40 х 28 см.

  Торба, Со 2 Тркала, 17.3", Guardit 2.0, 33*45*18Цм, 115332/1041, Црна

  241221
  204,96 (USD)
  Материјал: 100% полиестер
  Димензии: 33 х 45 х 18 см.
  Со 2 тркала
  Капацитет: 26,5 литри
  Тежина: 2.75 кг

  Торба, спортска, Зелена/Сива

  135944
  24,16 (USD)

  Торба, Спортска, Publik, Logan, 34.301.10, 45*26*15цм, Црна

  219501
  10,74 (USD)
  Материјал: 100% полиестер
  Димензии: 45 х 26 х 15 см.

  Торба, Со 2 Тркала, 17.3", Spectrolite 2.0, 49*40*22Цм, 103577/1041, Црна

  241251
  375,00 (USD)
  Материјал: најлон, полиестер, полиуретан
  Големина на лаптопот: Погоден за лаптопи до 17 инчи
  Димензии: 49 x 40 x 22 см
  Тежина: 3,7 кг
  Капацитет: 38 л
  се затвора со двонасочен патент
  две рачки
  две тркала

  Торба, Женска, 44л, Samsonite, Karissa Biz, 88236/1041, 50*34*27цм, Црна

  228771
  231,80 (USD)
  Материјал: 90% Nylon + 10% PU
  Димензии: 50 х 34 х 27 см.
  Со 2 тркала
  Капацитет: 44 литри
  Тежина: 0.9 кг

  Торба, Спортска, 50,5л, Samsonite, Summerfunk, 124893/1041, 52,5*32*30цм, Црна

  228141
  85,02 (USD)
  SummerFunk е спортска торба идеална за патници кои сакаат да истражуваат. Отпорниот полиестер, модерниот дизајн и разните функционалности на оваа торба овозможуваат непречено и удобно патување низ целиот свет.
  - Боја: Црна
  - Материјал: 100% полиестер
  - Димензии: 32 х 52,5 х 30 цм
  - Литража: 50,5 л.
  - Тежина: 0,6 кг.
  - Код: 124893-1041
  - Мек материјал
  - Стандардни патенти
  - Надворешни џебови: 1 преден џеб и 2 странични џебови
  - Ергономски ремени
  - Прилагодлив ремен
  - Главна преграда
  - Кабински багаж

  Торба за документи ANEKKE, 29884-17COC, Beige sinth.40*9*30cm

  236032
  111,88 (USD)
  Материјал: Еко кожа
  Димензии: 40 х 9 х 30 см.
  Со два патенти (прегради)
  Преграда за лап топ, таблет, прибор за пишување, организатор...

  Торби Патни Рачни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 3,00 (USD) Максимум: 493,00 (USD)
  3 493
  Производители