15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Фајнлајнери HQ

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Фломастер, Fineliner, 0.3мм, Staedtler, Triplus®, 334-2, Црвена

  122982
  45,00 ден
  Triplus® fineliner 334 2
  Фломастер со триаголна форма

  - Фломастер со ергономска триаголна форма за лесно пишување и боење
  - Тенок и метален врв
  - Фломастерот може да биде отворен без капаче неколку дена без да се исуши, освен за неон боите
  - Мастило врз база на вода
  - Лесно се измива од повеќе видови на текстил
  - Високо квалитетен и долготраен производ
  - Испишува линија ~ 0,3 мм

  Број на артикл: 334 2

  Фајнлајнер, 1.0 мм, M, Сет 20/1, Staedtler, Triplus®, 437 MSB20

  242670
  1.100,00 ден

  Фломастер, Fineliner, 0.3мм, Staedtler, triplus®, 334PR12

  218340
  495,00 ден
  Triplus® fineliner 334 PR12
  Фломастери со триаголна форма

  - 12 фломастери со ергономска триаголна форма за лесно пишување и боење
  - Тенок и метален врв
  - Фломастерот може да биде отворен без капаче неколку дена без да се исуши, освен за неон боите
  - Мастило врз база на вода
  - Лесно се измива од повеќе видови на текстил
  - Високо квалитетен и долготраен производ
  - Испишува линија ~ 0,3 мм
  - Достапно во кутија што може да се постави во стоечка позиција

  Број на артикл: 334 PR12

  Фломастер, Fineliner, 0.3мм, Staedtler, 334-20/61, Магента / Розева

  122988
  45,00 ден
  Triplus® fineliner 334 20/61
  Фломастер со триаголна форма

  - Фломастер со ергономска триаголна форма за лесно пишување и боење
  - Тенок и метален врв
  - Фломастерот може да биде отворен без капаче неколку дена без да се исуши, освен за неон боите
  - Мастило врз база на вода
  - Лесно се измива од повеќе видови на текстил
  - Високо квалитетен и долготраен производ
  - Испишува линија ~ 0,3 мм

  Број на артикл: 334 20/61

  Пенкало, 0.7 мм, F, Сет 4/1, Staedtler, Triplus® ball, 437 FSB4

  242640
  245,00 ден

  Пенкало, 1.0 мм, M, Сет 10/1, Staedtler, Triplus®, 437 MSB10

  242660
  550,00 ден

  Пенкало, Сет 10/1, 1.6 мм, ХБ, Staedtler, Triplus®, 437 XBSB10

  242690
  550,00 ден

  Пенкало, Сет 4/1, 1.6 мм, ХБ, Staedtler, Triplus®, 437 XBSB4

  242694
  245,00 ден

  Пенкало, Сет 6/1, 1.6 мм, ХБ, Staedtler, Triplus®, 437 XBSB6

  242696
  350,00 ден

  Фајнлајнер, Сет 20/1, 1.6 мм, ХБ, Staedtler, Triplus®, 437 XBSB20

  242692
  1.100,00 ден

  Фајнлајнери HQ

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 45,00 ден Максимум: 1.100,00 ден
  ден45 ден1100
  Производители