15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Фолии за Пластифицирање, Ламинирање

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Фолија, За пластифицирање, 65*95мм, 1/100, 150мик, Yulong

  309680
  135,00 ден 150,00 ден

  Фолија, За пластифицирање, А3, 303*426мм, 1/100, 80мик, Yulong

  309670
  1.250,00 ден 1.550,00 ден

  Фолија, За пластифицирање, А4, 216*303мм, 1/100, 125мик, Yulong

  309660
  895,00 ден 1.100,00 ден

  Фолија, За пластифицирање, А4, 216*303мм, 1/100, 80мик, Yulong

  309650
  585,00 ден 730,00 ден

  Фолија за пластифицирање, А4, 80 мик., 1/100, PBS, 20325415-90

  219960
  585,00 ден 730,00 ден

  Фолија за пластифицирање, А4, 125 мик., 1/100, PBS, 20325435-90

  219970
  895,00 ден 1.100,00 ден

  Фолија за пластифицирање, А3, 80 мик., 1/100, PBS, 20325615-90

  219980
  1.250,00 ден 1.550,00 ден

  Корици А4 Тто 400613 Пвц 150 Микр. Транспарент

  186240
  490,00 ден

  Фолија, За пластифицирање, 125мик, А5, 1/100, PBS, 20325235-90

  229790
  475,00 ден 600,00 ден

  Фолија за пластифицирање, А3, 1/100, 80 Мик., Fellowes, 5306207

  013620
  1.250,00 ден 1.320,00 ден

  Фолија, Пластифицирање, А3, 80 микрони, 1/100

  247090
  1.250,00 ден

  Фолии за Пластифицирање, Ламинирање

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 135,00 ден Максимум: 3.285,00 ден
  ден135 ден3285
  Производители