15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Хартија Копирна Бела

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Хартија фотокопирна, 1/500, А4, 80гр., CPS, Dolphin, Бела

  359140
  260,00 ден

  Хартија фотокопирна, 1/500, А4, 80гр., Green Neutral, Бела

  006660
  260,00 ден 280,00 ден
  Ги поседува сертификатите ISO 9001, 9002 и 14001
  Го поседува сертификатот ISO 9706 архивски стандард
  Висока белина
  Има одлични карактеристики за двострано печатење

  Хартија фотокопирна , А класа, 1/500, А4, 80гр., Navigator, бела

  005500
  330,00 ден
  A Класа
  Ги поседува сертификатите ISO 9001, 9002, 14001 и 18001
  Го поседува сертификатор ISO 9706 кој гарантира квалитет и стабилност на хартијата 200 години.
  Погодна за архивирање
  Супериорна белина
  Има одлични карактеристики за двострано печатење

  Фотокопирна Хартија А3 80Гр Навигатор 1/500

  005990
  750,00 ден
  A Класа
  Ги поседува сертификатите ISO 9001, 9002, 14001 и 18001
  Го поседува сертификатор ISO 9706 кој гарантира квалитет и стабилност на хартијата 200 години.
  Погодна за архивирање
  Супериорна белина
  Има одлични карактеристики за двострано печатење

  Хартија фотокопирна, А4, 75 гр., 1/500, Discovery

  005980
  290,00 ден 310,00 ден
  Б+ Класа
  Ги поседува сертификатите ISO 9001, 9002, 14001 и 18001
  Го поседува сертификатор ISO 9706 кој гарантира квалитет и стабилност на хартијата 200 години.
  Погодна за архивирање
  Супериорна белина
  Има одлични карактеристики за двострано печатење

  Хартија фотокопирна, А класа, 1/250, А4, 80 гр., Navigator, Бела

  005501
  170,00 ден 190,00 ден
  A Класа
  Ги поседува сертификатите ISO 9001, 9002, 14001 и 18001
  Го поседува сертификатор ISO 9706 кој гарантира квалитет и стабилност на хартијата 200 години.
  Погодна за архивирање
  Супериорна белина
  Има одлични карактеристики за двострано печатење

  Хартија Копирна Бела

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 170,00 ден Максимум: 1.750,00 ден
  ден170 ден1750
  Производители