15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Хартија Копирна Бела Поголеми Грамажи

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Хартија фотокопирна, А класа, 1/250, А4, 160 гр., Navigator, Бела

  005502
  580,00 ден 650,00 ден
  Извонредност во дигиталното печатење во боја
  Совршен квалитет на сликата со висок контраст.
  100% загарантирано покажување на реални бои на сликите.
  Со Навигатор една работа никогаш не се менува: неверојатни резултати со користење на најдобро квалитетни влакна од Eucalyptus Globulus, Navigator гарантира оптимални карактеристики на хартијата за дигитално печатење.
  Идеално за висококвалитетни и високо професионални документи во боја, уште еднаш Navigator ви ги носи најдобрите решенија за хартија во Вашата канцеларија.
  Идеално за: сертификати, брошури, менија, дипломи, корици, честитки, деловни картички, флаери, итн.

  Хартија фотокопирна, А класа, 1/125, А4, 250 гр., Navigator, Бела

  005503
  570,00 ден
  Извонредност во дигиталното печатење во боја
  Совршен квалитет на сликата со висок контраст.
  100% загарантирано покажување на реални бои на сликите.
  Со Навигатор една работа никогаш не се менува: неверојатни резултати со користење на најдобро квалитетни влакна од Eucalyptus Globulus, Navigator гарантира оптимални карактеристики на хартијата за дигитално печатење.
  Идеално за висококвалитетни и високо професионални документи во боја, уште еднаш Navigator ви ги носи најдобрите решенија за хартија во Вашата канцеларија.
  Идеално за: сертификати, брошури, менија, дипломи, корици, честитки, деловни картички, флаери, итн.

  Хартија фотокопирна, А класа, 1/150, А4, 200 гр., Navigator, Бела

  005504
  550,00 ден
  Извонредност во дигиталното печатење во боја
  Совршен квалитет на сликата со висок контраст.
  100% загарантирано покажување на реални бои на сликите.
  Со Навигатор една работа никогаш не се менува: неверојатни резултати со користење на најдобро квалитетни влакна од Eucalyptus Globulus, Navigator гарантира оптимални карактеристики на хартијата за дигитално печатење.
  Идеално за висококвалитетни и високо професионални документи во боја, уште еднаш Navigator ви ги носи најдобрите решенија за хартија во Вашата канцеларија.
  Идеално за: сертификати, брошури, менија, дипломи, корици, честитки, деловни картички, флаери, итн.

  Хартија, А3, 120Гр, 1/250, 53329742, Фабриано, Мулти, Бела

  014160
  1.200,00 ден

  Хартија, А4, 120Гр, 1/250, 53321297,Фабриано, Мулти, Бела

  014150
  450,00 ден 650,00 ден

  Хартија А4 140Гр 1/250 53421297 Бела Мулти

  014180
  700,00 ден

  Хартија А4 300 Гр 1/125 53821297

  014250
  750,00 ден

  Хартија-картон, А4, 1/25, за ЦД, 151*118мм, Zweckform, C32250

  041840
  326,00 ден

  Хартија Копирна Бела Поголеми Грамажи

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 326,00 ден Максимум: 1.200,00 ден
  ден326 ден1200
  Производители