15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Хефталки Архивски

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Хефталка столна, 160 листа, од 23/6 - 23/17, Noki, HS-2000

  026410
  1.690,00 ден
  Користи иглички 23/6 до 23/17
  Захефтува до 160 листа

  Хефталка столна, 100 листа, од 23/6 - 23/13, Noki, HS-1000

  026580
  875,00 ден
  Користи иглички 23/6 до 23/13
  Захефтува до 100 листа

  Хефталка Столна 1062 Av-55 23/8 210Л. Црна

  185321
  1.950,00 ден
  Користи иглички 23/8 до 23/23
  Захефтува до 210 листа

  Хефталка, 240 листа, Метална, PBS, 18062911-99, Црна

  216290
  1.200,00 ден

  Хефталка столна, 240 листови, 9490

  247080
  1.200,00 ден

  Хефталка Столна Профес. 1063 Av-45 23/8 & 23/15 115Л. Црна

  185311
  1.435,00 ден
  Користи иглички 23/8 до 23/15
  Захефтува до 115 листа

  Хефталка Столна 1276 Eco Hd-100 24/8 & 24/6Мм 100Л. Црна

  185261
  825,00 ден
  Користи иглички 23/6 до 23/13
  Захефтува до 100 листа

  Хефталка Столна Ноки Стд HS-3000-190 Црна

  045911
  2.350,00 ден

  Хефталка столна, 240 листа, од 23/6 - 23/24, Noki, HS-3000

  045910
  2.350,00 ден
  Користи иглички 23/6 до 23/24
  Захефтува до 240 листа

  Хефталки Архивски

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 825,00 ден Максимум: 2.350,00 ден
  ден825 ден2350
  Производители