15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Хефталки Клешта

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Хефталка клешта, метал, Delta, 105, Хромирана

  037400
  475,00 ден
  Користи иглички 24/6 и 26/6
  Захефтува до 30 листа

  Хефталка Хс822 Клешта 24/6-26/6 До 30Л Колор

  119360
  310,00 ден
  Користи иглички 24/6 и 26/6
  Захефтува до 30 листа

  Хефталка клешта, 25 листа, 24/6, Noki, S-150

  026570
  410,00 ден
  Користи иглички 24/6 и 26/6
  Захефтува до 25 листа

  Хефталка клешта, 24/6, метална, Ark, 1212

  024030
  355,00 ден
  Користи иглички 24/6 и 26/6
  Захефтува до 30 листа

  Хефталка Хс823- Клешта 24/6-26/6 До 30Л Хром

  119366
  310,00 ден
  Користи иглички 24/6 и 26/6
  Захефтува до 30 листа

  Хефталка клешта, 45 листа, 24/6 и 26/6, Noki, S-170

  036020
  700,00 ден
  Користи иглички 24/6 и 26/6
  Захефтува до 45 листа

  Хефталка Хс850-30 Клешта 24/6-26/6 До 20Л

  141910
  275,00 ден
  Користи иглички 24/6 и 26/6
  Захефтува до 20 листа

  Хефталка Хс853-30 Клешта 24/6 -26/6 До 20 Л

  141930
  290,00 ден
  Користи иглички 24/6 и 26/6
  Захефтува до 20 листа

  Хефталка клешта, 16 листа, 10/6, Noki, S-130

  026400
  325,00 ден
  Користи иглички 10/6
  Захефтува до 16 листа

  Хефталка мини 24/6, метална, Delta, 107

  037390
  355,00 ден
  Користи иглички 24/6 и 26/6
  Захефтува до 30 листа

  Хефталка клешта, 35 листа, 24/6, Noki, S-160

  140460
  495,00 ден
  Користи иглички 24/6 и 26/6
  Захефтува до 35 листа

  Хефталка клешта 24/6-8, метална, Delta, Сина

  037403
  420,00 ден

  Хефталка, 24/6, 20 Листа, Ark, 1141, Црна

  017640
  235,00 ден
  Користи иглички 24/6
  Захефтува до 20 листа

  Хефталка клешта 10/6, метална, Ark, 1140

  024040
  195,00 ден
  Користи иглички 10/6
  Захефтува до 14 листа

  Хефталка 10/6, метална, Delta, 102

  037380
  350,00 ден
  Користи иглички 10/6
  Захефтува до 15 листа

  Хефталка клешта 24/6-8, метална, Delta, 105, Црна

  037401
  420,00 ден

  Хефталки Клешта

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 195,00 ден Максимум: 700,00 ден
  ден195 ден700
  Производители