15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Чанти Деловни Женски

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Чанта, 20*28*10цм, Samsonite, Move, 124094/1041, Црна

  286011
  6.750,00 ден

  Чанта, Samsonite, Move 3.0, 124094/1751, 20*28*10цм, Розева

  286018
  6.750,00 ден

  Чанта, За лаптоп, 15.6", Samsonite, Eco Wave, 130662/1041, 39*29*7цм, Црна

  256001
  7.250,00 ден
  Материјал: рециклиран Pet
  Димензии: 29 х 39 х 7 см.
  Големина на лаптоп 15,6"
  Капацитет: 10 литри
  Тежина: 0,5 кг
  Со еден патент (преграда)
  Преграда за таблет, прибор за пишување, организатор...

  Чанта, За лаптоп, 15.6", Samsonite, Eco Wave, 130662/1549, 39*29*7цм, Сина

  256003
  7.250,00 ден
  Материјал: рециклирана Pet
  Димензии: 29 х 39 х 7 см.
  Големина на лаптоп 15,6"
  Капацитет: 10 литри
  Тежина: 0,5 кг
  Со еден патент (преграда)
  Преграда за таблет, прибор за пишување, организатор...

  Чанта, За лаптоп, 15.6", Samsonite, Eco Wave, 130662/1830, 39*29*7цм

  256007
  7.250,00 ден
  Материјал: рециклирана Pet
  Димензии: 29 х 39 х 7 см.
  Големина на лаптоп 15,6"
  Капацитет: 10 литри
  Тежина: 0,5 кг
  Со еден патент (преграда)
  Преграда за таблет, прибор за пишување, организатор...

  Чанта, За лаптоп, 15.6", Samsonite, Eco Wave, 130663/1041, 39*29*11цм, Црна

  256061
  7.950,00 ден
  Материјал: рециклирана Pet
  Димензии: 29 х 39 х 11 см.
  Големина на лаптоп 15,6"
  Капацитет: 10 литри
  Тежина: 0,5 кг
  Со еден патент (преграда)
  Преграда за таблет, прибор за пишување, организатор...

  Чанта, За лаптоп, 15.6", Samsonite, Eco Wave, 130663/1549, 39*29*11цм, Сина

  256063
  7.950,00 ден
  Материјал: рециклирана Pet
  Димензии: 29 х 39 х 11 см.
  Големина на лаптоп 15,6"
  Капацитет: 10 литри
  Тежина: 0,5 кг
  Со еден патент (преграда)
  Преграда за таблет, прибор за пишување, организатор...

  Чанта, За лаптоп, 15.6", Samsonite, Eco Wave, 130663/1830, 39*29*11цм, Розева

  256067
  7.950,00 ден
  Материјал: рециклирана Pet
  Димензии: 29 х 39 х 11 см.
  Големина на лаптоп 15,6"
  Капацитет: 10 литри
  Тежина: 0,5 кг
  Со еден патент (преграда)
  Преграда за таблет, прибор за пишување, организатор...

  Чанта, За лаптоп, Со 2 патенти, Anekke, Iceland, 33746-113, 40*30*9цм, Кафеава

  287260
  7.250,00 ден

  Материјал: еко кожа
  Димензии: 40 x 30 x 9 см.
  Тежина: 0,5 кг
  Со два патента (прегради) - број на прегради и џебови: 2 прегради, 2 надворешни џебови и 3 внатрешни

  Чанта, За на рамо , Picard, Full, 3956 288 027, Кафеава

  272947
  6.950,00 ден

  Чанта, Женска, Falco, Handbag, 4023, Кафена

  237459
  10.450,00 ден

  Чанта, Samsonite, Satiny shoulder bag, 104548/1041, 30*21*3цм, Црна

  224031
  8.650,00 ден
  Материјал: еко кожа
  Димензии: 30 х 21 х 3 см.
  Големина на лаптоп 15,6"
  Тежина: 0,73 кг
  Со две прегради

  Чанта, за лаптоп, 14.1", Hedgren, Olga, HIC425/155-01, 36*25.5*12.5цм, Сина

  235013
  8.450,00 ден
  Материјал: 100% Nylon
  Димензии: 36 х 25,5 х 15,5 см.
  Големина на лаптоп 14,1"
  Капацитет: 11,4 литри
  Тежина: 0,58 кг
  Со еден патент (преграда)

  Чанта Делси 00394235102 14,1" Esplanade марин син

  210283
  5.250,00 ден
  Материјал: 100% полиестер
  Димензии: 40 х 28 х 8 см.
  Големина на лаптоп 14,1"
  Тежина: 0,6 кг
  Со еден патент

  Чанти Деловни Женски

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 4.250,00 ден Максимум: 28.550,00 ден
  ден4250 ден28550
  Производители