15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Четки Универзални Професионални

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Четка за боење, Сет 1/10, За акрилни и водени бои, Statovac, 622013, SFB0243

  254730
  1.100,00 ден
  Комплет од 10 четки од синтетички влакна со држач, со различни форми и димензии. Се користат за сликање со акрилни и водени бои.

  Четка за боење, Сет 1/3, Sazio, Pearl, 110100

  358220
  90,00 ден

  Четка, Зелена Дршка, бр.10, Statovac, Monet, Filbert, 628310

  188780
  150,00 ден 160,00 ден
  Четка со заоблен врв и долга рачка. Природните влакна упиваат повеќе боја. Се користи за меки и заоблени контури. Најпогодна е за уље и акрил. Неизбежен додаток на секој уметник.
  бр.10

  Четки Универзални Професионални

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 90,00 ден Максимум: 1.100,00 ден
  ден90 ден1100
  Производители