15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Шестари

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Шестар, Statovac, Junior, 4007, 130947

  151880
  80,00 ден 90,00 ден
  Школски метален шестар во пластична кутија, со резервни графитни мини.

  Шестар, Метален, Во ПВЦ Кутија, Со Држач за Молив, Staedtler, Noris®, 550 50

  122741
  210,00 ден
  Noris® 550 50
  Школски шестар

  - Метален шестар во ПВЦ кутија
  - Прецизен шестар за првите вежби на исцртување кругови на училиште
  - Исцртува круг со дијаметар 300 мм
  - Должина 124 мм

  Број на артикл: 550 50

  Шестар, Метален, Со зглоб , Во ПВЦ кутија, Staedtler, Noris Club, 550 60

  122750
  285,00 ден
  Noris® 550 60
  Школски шестар

  - Метален шестар во ПВЦ кутија
  - Прецизен шестар за првите вежби на исцртување кругови на училиште
  - Исцртува круг со дијаметар 300 мм
  - Должина 124 мм

  Број на артикл: 550 60

  Шестар, Сет, Метален, Во ПВЦ Кутија, Држач за молив и Линијар, Staedtler, 550 02

  122780
  670,00 ден
  Noris® 550 02
  Школски шестар со продолжеток

  - Метален сет во ПВЦ кутија
  - Држач за молив, линијар, метален продолжеток за исцртување круг со дијаметар 450 мм
  - Должина 156 мм

  Број на артикл: 550 02

  Шестар, Statovac, Junior, 3007, 130937

  151870
  49,00 ден
  Школски метален шестар, со резервни графитни мини.

  Шестар, Во Кутија, Сет 4/1, Гума и Молив, Staedtler, Noris Club®, 550 60 S1

  122751
  310,00 ден
  Noris® 550 60 S1
  Школски шестар сет 4/1

  - Метален шестар во ПВЦ кутија
  - Прецизен шестар, гума, молив и зглоб за молив
  - Исцртува круг со дијаметар 300 мм
  - Должина 124 мм

  Број на артикл: 550 60 S1

  Шестар, Метален, Во Пвц Кутија, Со Држач за Молив, Staedtler, Mars® basi, 558 01

  122770
  595,00 ден
  Mars® basic 558 01
  Шестар

  - Метален шестар во ПВЦ кутија
  - Прецизен шестар со држач за молив
  - Исцртува круг со дијаметар 340 мм
  - Должина 145 мм

  Број на артикл: 558 01

  Шестар, Метален, Во ПВЦ Кутија, Staedtler, Mars® basic, 559 WP 00

  122760
  265,00 ден
  Mars® basic 559 WP 00
  Шестар

  - Метален шестар
  - Прецизен шестар со мини
  - Исцртува круг со дијаметар 340 мм
  - Должина 128 мм

  Број на артикл: 559 WP 00

  Шестар Ттс 402676 Спирит

  123300D
  45,00 ден

  Шестар, Faber Castell, FC 0060316, 0160316-03

  126630
  495,00 ден 595,00 ден

  Шестар 550 01

  122742
  595,00 ден

  Шестар, Метален, Блистер, Faber Castell, FC 0290002-13, 0290002-13, Зелена

  113651
  250,00 ден 335,00 ден

  Шестар 404960 Tts Tube 4-Boje Sort Pvc Box

  061910D
  70,00 ден

  Шестар 6097700 Сет 5/1 Оф

  022640
  110,00 ден

  Шестар, Метален, Faber Castell, FC 0045551-010, 45551-010, Сребрена

  113640
  125,00 ден 165,00 ден

  Шестари

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 45,00 ден Максимум: 1.100,00 ден
  ден45 ден1100
  Производители