15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Шкафови Метални

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Плакар со 4 полици со централно заклучување 800*400*1990мм сива

  038677
  18.965,00 ден
  Mетална конструкција, Прашкасто фарбан во сива, RAL 7035.
  - Димензии– Ш/Д/В – 80/40/200см.
  - Заклучување во 2 точки, со 2 клуча
  - 4 ком полици кои се регулираат по висина на секои 2цм.
  - Максимална максимална носивост полица – 50 кг рамномерно расореден товарот
  - 5 реда за редење на регистратори и документи
  - Дебелина на фарбан лим – 0,6 мм.
  - Достава се шкафот – ерасклопен во , со шема и инструкција за монтажа

  Плакар Со Гардеробер-Е782Ааг45445-Со 5 Полици-1950H914H400- Сив E782Aag45645

  053877
  27.002,00 ден
  Беспрекорната организација на просторот е клучот на совршеното функционирање. Сеедно дали работите од дома или во канцеларија, прецизниот распоред на нештата е есенцијален за да стигнете секогаш и секаде на време. Bisley ги следи модерните потреби на вашата канцеларија, работен простор и секаде каде што има потреба од беспрекорен ред. Со продажба во над 50 земји во светот, шест децениско искуство на пазарот и со над пет милиони продадени прозиводи, овој реномиран бренд е одговорот за совршен германски ред во вашиот работен или животен простор.

  Шкафови Метални

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 18.965,00 ден Максимум: 27.002,00 ден
  ден18965 ден27002
  Производители