15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Шредери Лични, Домашни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Уништувач На Хартија Шредер 20008 До 5 Листа А4 -13 Литри 320*290*180

  120200
  2.450,00 ден
  Сече хартија
  Сече до 5 листа
  Сигурносно ниво 1
  Резанки 7 mm
  Автоматско вклучување со сензор
  Отвор за прием 21,8 cm
  Брзина 6 m/min.
  Капацитет 13 л.
  Дим. 32 х 29 х 18 cm

  Шредери Лични, Домашни

  Производители