15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Шредери Лични, Домашни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Уништувач На Хартија Шредер 20008 До 5 Листа А4 -13 Литри 320*290*180

  120200
  52,80 (USD)
  Сече хартија
  Сече до 5 листа
  Сигурносно ниво 1
  Резанки 7 mm
  Автоматско вклучување со сензор
  Отвор за прием 21,8 cm
  Брзина 6 m/min.
  Капацитет 13 л.
  Дим. 32 х 29 х 18 cm

  Уништувач на хартија, Strip-Cut, Fellowes, P-25S, 4701001

  049412
  58,18 (USD)

  Шредери Лични, Домашни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 52,00 (USD) Максимум: 59,00 (USD)
  52 59
  Производители