15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Шредери Професионални

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Уништувач на хартија,Шредер245мм,9-11листа, 40л.3,5*40ммKobraAF+1 40 LT,39*64*36

  313430
  53.750,00 ден

  - ширина на влезот: 240 мм
  - големина на сечење: 3,5 x 40 мм
  - број на уништени листови (A4/80гр): 12
  - DIN 66399 ниво на безбедност: P-4/ T-4/ E-3/ F-1
  - уништува: спојници, штипки, пластични картички
  - капацитет на корпа: 40 Л
  - димензии: 39x36x64 см
  - фидер за 300 листови А4 (80гр) или 350 листови А4 (70гр) за автоматско сечење хартија
  - автоматско сечење хартија со брзина од 12 листови во минута
  - Energy Smart систем – нулта потрошувачка на енергија во режим на подготвеност
  - мотор дизајниран за континуирано работење 24 часа на ден
  - заштита од прегревање на моторот
  - Систем без масло - ножеви за кои не е потребно масло, отпорни на спојници и штипки
  - автоматско стартување/запирање со автоматско обратно
  - Автоматско исклучување на напојувањето кога ќе се отстрани заглавената хартија или исечениот сад
  - куќиште на кабинетот на тркала
  - гаранција: 3 години за уредот, доживотна гаранција за ножевите за сечење

  Уништувач на хартија,Шредер245мм9-11листа,80лит,3,5*40ммKobraAF+1 80LT,39*103*36

  313440
  59.500,00 ден

  - ширина на влезот: 240 мм
  - големина на сечење: 3,5 x 40 мм
  - број на уништени листови (A4/80g): 12
  - DIN 66399 ниво на безбедност: P-4/ T-4/ E-3/ F-1
  - уништува: спојници, штипки, пластични картички
  - капацитет на корпа: 60 Л
  - димензии: 39 x 36 x 83 см
  - фидер за 300 листови А4 (80гр) или 350 листови А4 (70гр) за автоматско сечење хартија
  - автоматско сечење хартија со брзина од 12 листови во минута
  - Energy Smart систем – нулта потрошувачка на енергија во режим на подготвеност
  - мотор дизајниран за континуирано работење 24 часа на ден
  - заштита од прегревање на моторот
  - Систем без масло - ножеви за кои не е потребно масло, отпорни на спојници и штипки
  - автоматско стартување/запирање со автоматско обратно
  - Автоматско исклучување на напојувањето кога ќе се отстрани заглавената хартија или исечениот сад
  - куќиште на кабинетот на тркала

  Уништувач на хартија, Fellowes, PS79CI, 4679004

  049454
  36.500,00 ден 38.500,00 ден

  Шредери Професионални

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 2.250,00 ден Максимум: 59.500,00 ден
  ден2250 ден59500
  Производители