15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Шредери Професионални

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Уништувач на хартија, Fellowes, 425CI, 4698001

  130310
  3.132,50 (USD)
  Сече хартија, CD, иглички и кредитни картички
  Сече до 28-30 листа
  Сигурносно ниво 4
  Резанки 4 х 30 mm
  Автоматско подмачкување
  Брзина 4 m/min.
  За 10+ корисници
  Капацитет 121 л.
  Дим. 105 х 69 х 66 cm

  Уништувач на хартија, Fellowes, PS79CI, 4679004

  049454
  653,35 (USD) 689,15 (USD)

  Шредери Професионални

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 40,00 (USD) Максимум: 3.133,00 (USD)
  40 3133
  Производители