15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Штафелаи

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Easel Sfe058B Stool 615158 Bamboo

  189190
  2,650.00 ден
  Голем избор на штафелаи за професионални уметници како и за почетници. Наменети за употреба во ателеја или на отворен простор во зависност од условите. Квалитетот, стабилноста на материјалот и начинот на изработка овозможуваат долготрајност и издржливост. Штафелајот од бамбус има глатка завршница и поцврст е од обично дрво.
  Димензија: 28 x 32 x 96 цм
  Висина на платно: до 53 цм
  Тежина: 1,4 кг.
  Материјал: Бамбус
  Дополнителни карактеристики: Може да се прилагодува висината и аголот на платното.

  Easel Sfe0063 Threefold 615063 Aluminum

  189180
  2,350.00 ден
  Голем избор на штафелаи за професионални уметници како и за почетници. Наменети за употреба во ателеја или на отворен простор во зависност од условите. Квалитетот, стабилноста на материјалот и начинот на изработка овозможуваат долготрајност и издржливост.
  Димензија: Максимална висина на извлекување 163 цм
  Висина на платно: 84 цм
  Тежина: 860 гр.
  Материјал: Алуминиум
  Дополнителни карактеристики: Мал, пренослив и лесен со торба за носење.

  Штафелаи

  Filter by:

  Clear All
  Min: 70.00 ден Max: 2,650.00 ден
  ден70 ден2650
  Manufacturers