15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  American Tourister

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Куфер, 2 Тркала, Мека, American T, Frozen Magic, 72600/5030, 38*52*20цм, Сина

  176390
  4.470,00 ден 7.450,00 ден

  Куфер, 2 Тркала, Мека, American T, Road Quest, 74139/1817, 38*69*29цм, Црна

  208791
  6.200,00 ден 7.750,00 ден

  Куфер, 2 Тркала, Мека, Samsonite, Disney, 65830/4578, 37.5*52*20.5цм, Црна

  175890
  7.988,00 ден 10.650,00 ден

  Куфер, 2 Тркала, Тврда, American T, Frozen Magic, 72602/5030, 43*60*26цм, Сина

  176400
  5.010,00 ден 8.350,00 ден

  Куфер, 2 Тркала, Тврда, American T, Frozen Magic, 72605/5030, 33*50*20цм, Сина

  176410
  5.588,00 ден 7.450,00 ден

  Куфер, 4 тркала, American Tourister, Funshine, 75507/2541, 40*55*20цм, Сива

  193667
  5.950,00 ден
  Материјал: Полиестер
  Димензии: 40 x 55 x 20 см
  Тежина: 2,5 кг
  Капацитет: 36 л
  4 тркала и рачка на истегнување
  Фиксирано 3-цифрено комби-заклучување

  Куфер, 4 Тркала, Мека, American T, Funshine, 75506/1099, 40*55*20цм, Светло Сина

  193673
  4.360,00 ден 5.450,00 ден

  Куфер, 4 Тркала, Мека, American T, Funshine, 75506/2541, 40*55*20цм, Сива

  193677
  5.450,00 ден
  Funshine 2 е фантастична и прифатлива опција за оние кои имаат потреба од рачен багаж. Идеален е за кратки патувања, а формата и дизајнот на куферот овозможуваат максимален капацитет. Има добра внатрешна организација како и практичен надворешен џеб и фиксно заклучување со комбинација на 3 броја.
  - Боја: Графитна
  - Материјал: 100Д + 400Д Полиестер
  - Димензии: 55 х 40 х 20 цм
  - Литража: 39 л.
  - Тежина: 2,5 кг.
  - Код: 75506/2541
  - 2 тркала
  - Мек материјал
  - Стандардни патенти + гума
  - Фиксно заклучување со комбинација на 3 броја
  - Горна рачка
  - Рачка на извлекување
  - Надворешни џебови: 1 преден џеб
  - Кабински багаж

  Куфер, 4 Тркала, Мека, American T, Funshine, 75507/1529, 40*55*20цм, Портокалова

  193669
  4.165,00 ден 5.950,00 ден

  Куфер, 4 Тркала, Мека, American T, Funshine, 75509/2541, 46*79*31цм, Сива

  193697
  5.565,00 ден 7.950,00 ден
  Funshine 2 е фантастична и прифатлива опција за оние кои имаат потреба од квалитетен багаж. Идеален е за две неделни патувања, а формата и дизајнот на куферот овозможуваат максимален капацитет. Има добра внатрешна организација како и практичен надворешен џеб и фиксно заклучување со комбинација на 3 броја.
  - Боја: Графитна
  - Материјал: 100Д + 400Д Полиестер
  - Димензии: 79 х 46 х 31 цм
  - Литража: 99,5 л.
  - Тежина: 3,9 кг.
  - Код: 75509-2541
  - 4 тркала
  - Мек материјал
  - Стандардни патенти + гума
  - Фиксно заклучување со комбинација на 3 броја
  - Горна рачка
  - Рачка на извлекување
  - Надворешни џебови: 1 преден џеб

  Куфер, 4 Тркала, Мека, American T, Spring Hill, 64573/1809, 40*55*20цм, Сина

  176653
  5.213,00 ден 6.950,00 ден

  Куфер, 4 Тркала, Мека, American T, Spring Hill, 64574/1726, 44*66*26цм, Црвена

  176662
  5.963,00 ден 7.950,00 ден

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, American T, Air Force, 74401/1839, 40*55*20цм, Жолта

  193575
  7.315,00 ден 10.450,00 ден

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, American T, Air Force, 74401/2576, 40*55*20цм, Црна

  193571
  7.838,00 ден 10.450,00 ден

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, American T, Air Force, 74401/4842, 40*55*20цм, Тиркизна

  193574
  7.315,00 ден 10.450,00 ден

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, American T, Air Force, 74403/0501, 46*66*32цм, Црвена

  193582
  8.963,00 ден 11.950,00 ден

  American Tourister

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1.560,00 ден Максимум: 12.950,00 ден
  ден1560 ден12950
  Производители