15-501 Бесплатна испорака над 3,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување
  RSS

  Блог

  Запознајте ги Daler Rowney сликарските бои
  4 Запознајте ги Daler Rowney сликарските бои

  Запознајте ги Daler Rowney сликарските бои. Во палетата на Daler Rowney сликарските бои најбарани се акрилните, маслените, водените и гваш боите. Дознајте повеќе од што се направени овие бои и како правилно да ги употребите акрилните, маслените и темперните бои.

  Каков куфер да изберете – со мека школка или со тврда школка?!
  7 Каков куфер да изберете – со мека школка или со тврда школка?!

  Каков куфер да изберете – дилемата е меѓу куфер со материјал со мека школка или пак со материјал со тврда школка?! 

  Дознајте повеќе кои се предностите и недостатоците на куферите со мека школка и куферите со тврда школка пред да го изберете Вашиот нов пријател за патување.

  10 Совети како правилно да го спакувате вашиот куфер
  0 10 Совети како правилно да го спакувате вашиот куфер

  Прочитајте како прваилно да го спакувате куферот, а да ги понесете сите потребни работи.

  5 совети како да заштедите при купувањето на школски прибор за новата училишна година
  1 5 совети како да заштедите при купувањето на школски прибор за новата училишна година

  Прочитајте како да го купите потребниот школски пробор, а да не го оптоварите семејниот буџет

  5 практични совети при избор на школски ранец
  2892 5 практични совети при избор на школски ранец

  Прочитајте кои се најважните 5 карактеристики при изборот на квалитетен и функционален ранец.