15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Desq

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Брисач за табла 4271 Магнетен

  120500
  3,49 (USD)

  Детектор За Пари Ув 2051

  120220
  26,85 (USD)

  Дисплеј За Биро 4508 +10 А4 Панела/

  120400
  88,60 (USD)
  За каталози, проспекти, ценовници и др.
  Се ротира за 360°

  Дисплеј Со Зглоб 4510+10 А4 Панела

  120410
  82,07 (USD)
  За каталози, проспекти, ценовници и др.
  Се ротира за 360°

  Држач 1401 Мал Метален -Cpu Holder

  120550
  33,03 (USD)
  Со 4 тркалце
  Подесување на широчина од 14 до 23 cm
  Максимална тежина до 24 кг.

  Држач За Монитор 1555 Зиден До 13Кг -Ротација До 90

  120280
  33,56 (USD)
  Ротација до 90°
  Носивост до 13 кг

  Држач За Монитор 1561 За На Биро До 10 Кг. Ротациај До180-Долж.20-61Ц Висо

  120300
  122,62 (USD)
  Ротација до 180°
  Должина од 20 до 61 cm
  Носивост до 10 кг

  Држач За Монитор 1568 За На Биро До10 Кг,Ротација До 180 -Долж. 30Цм Височина

  120320
  152,51 (USD)
  Ротација до 180°
  Должина од 30 cm
  Височина од 32,5 до 47,5 cm
  Носивост до 10 кг

  Држач За Монитор Ѕиден 1554 До13Кг Ротациај До 180- Дол.21,5-49,5Ц

  130560
  89,41 (USD)
  Ротација до 180°
  Должина од 21,5 до 49,5 cm
  Носивост до 13 кг

  Ламинатор А4 08 70245

  120240
  74,28 (USD)
  Два валјаци со грејачи
  Автоматско исклучување за 60 минути
  Дебелина до 125 микрони
  Загрева за 4 минути
  Брзина 500 mm во минута

  Ламинатор, Desq, А4-70240

  120230
  43,86 (USD)
  Два валјаци со грејачи
  Дебелина до 125 микрони
  Загрева за 3 минути
  Брзина 350 mm во минута

  Магнет 11.95530 10/1 Ф30Мм бели

  120497
  2,60 (USD)

  Магнет 4280 -6/1 Ф20Мм

  120450
  6,18 (USD)

  Магнет 4281- 4/1 Ф 30Мм

  120460
  5,28 (USD)

  Магнет 95532 10/1 Ф32Мм

  120490
  2,60 (USD)

  Маркери 4290 2/1 За Стаклена Табла

  120510
  3,13 (USD)

  Маркери 4291 4/1 За Стаклена Табла

  120520
  3,49 (USD)

  Desq

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 2,00 (USD) Максимум: 209,00 (USD)
  2 209
  Производители