15-501 Бесплатна испорака над 3,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Каков куфер да изберете – со мека школка или со тврда школка?!

  Каков куфер да изберете – со мека школка или со тврда школка?!

  Каков куфер да изберете – дилемата е меѓу куфер со материјал со мека школка или со материјал со тврда школка?!

  Погледнете ги моделите на куфери на ЛИНКОТ

  Прочитајте кои се главните карактеристики и разлики на двата типа на куфери: 

  1. Тежина

  - Иако цврстите куфери се смета дека се потешки, ова мислење е негирано благодарение на новите технолошки иновации и нови материјали кои се користат во нивното производство.

  - Сепак, иако се со идентична тежина кога се празни, моделите со мека школка имаат малку поголеми димензии, овозможувајќи Ви да земате повеќе лични работи со вас. 

  2. Издржливост

  - Куферите со тврда школка Ви овозможуваат оптимална заштита. Направени се од 100% материјал поликарбонат, кој е отпорен на сите удари при транспортот и не пука. Куферите направени од поликарбонат не се гребат лесно и се полесни дури и од куферите со мека школка. Некои куфери со тврда школка се водоотпорни.

  - Куферите со мека школка исто така се направени од цврсти, лесни и отпорни материјали слични по составот на елеците непробојни за куршуми.

  - Куферите со мека школа не се водоотпорни и ги апсорбираат сите мириси на кои се изложени и лесно се валкаат.

  3. Практичност

  - Куферите со мека школка имаат дополнителен џеб на надворешната страна кој е достапен во неколку димензии и е практичен за чување на дополнителни работи (облека, книга, козметичка торба). Исто така, полесно се складираат во просторот, особено во одделот за рачен багаж.

  - Повеќето куфери со тврда школка немаат дополнителен џеб на надворешната страна. Потешко се складираат во просторот и не се практични за рачен багаж, бидејќи кабините за складирање на рачен багаж се со органичени димензии. 

  Покрај одлуката дали да купите куфер со мека или со тврда школка, производителите нудат голем избор на куфери со елегантен дизајн, со можност за избор на повеќе бои и материјали. 

  Погледнете ги моделите на куфери на ЛИНКОТ

  Коментари
  30.6.2019 16:56
  <a href=https://dedicatet.com/forums/kriptografija-stenografija.76/>Криптография </a>
  02.7.2019 00:44
  <a href=http://sexsweet.club>лесбиянки в прямом эфире</a>
  15.7.2019 16:27
  <a href=https://dedicatet.com/forums/proxy-socks-vpn-ip.45/>Proxy SOCKS</a>
  18.7.2019 03:31
  <a href=https://dedicatet.com/threads/razdacha-dedikov-rdp-server-dedicated.71/>Раздача дедиков</a>
  <a href=https://dedicatet.com/threads/kljuchi-nod32-eset-nod32-vse-versii-antivirus.1096/>Ключи nod32</a>
  23.7.2019 12:03
  <a href=http://shopcashback.ru>А ведь покупатель нынче пошел разборчивый: ему и качество подавай, и бонусы. И если еще несколько лет тому назад клиента устраивали баллы или любая другая внутренняя валюта интернет магазина, которую можно было потратить только в этой торговой точке и больше нигде, то сейчас большинство предпочитает получить назад процент от суммы, потраченной на покупку.
  В принципе одно другому не мешает, поэтому маркетологи большинства интернет магазинов объединили в системе лояльности оба способа поощрения покупателей и за одну и ту же покупку насчитывают клиенту баллы и возвращают часть потраченных средств.
  Для покупателя вдвойне выгодно, если к программе подключается еще и банк – тогда процент за покупку автоматически начисляется вам на карточку.</a>
  10.9.2019 15:17
  <a href=https://clck.ru/DwfTp>Хак Форум "Творческая Лаборатория DedicateT"</a>
  17.11.2019 12:04
  <a href=https://clck.ru/DwfTp>Хакерский Форум "Творческая Лаборатория DedicateT"</a>
  30.11.2019 09:54
  <a href="https://elimite2.com/">buy elimite cream</a>
  30.11.2019 13:18
  <a href="https://elimite2.com/">otc elimite cream</a>
  03.12.2019 17:23
  <a href="http://elimite2.com/">generic elimite cream price</a>
  04.12.2019 10:33
  <a href="https://elimite2.com/">generic elimite cream price</a>
  15.12.2019 10:24
  <a href="https://elimite2.com/">buy elimite cream over the counter</a>
  15.12.2019 10:54
  <a href="https://elimite2.com/">buy elimite cream online</a>
  18.12.2019 08:00
  <a href="http://elimite2.com/">can you buy elimite cream over the counter</a>
  19.12.2019 19:46
  <a href="https://elimite2.com/">generic elimite cream</a>
  08.1.2020 02:12
  cbd oil  cbd oil for sale best cbd oil  <a href="https://cbdoilnumber1.com">cbd oil near me  </a>  ananda cbd oil  cbd oil

  cbd oil  cbd store  <a href=https://cbdoilnumber1.com>cbd oil cbd gummies </a>  cbd oil cbd oil walmart  cbd pills
  Оставете коментар