15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Lacuna

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Антифон C4004-4Ear M20- Штитник За Уши

  160100
  5,98 (USD)
  Школки од црвен ABS
  Карактеристики: прилагодлив држач
  Перформанси: SNR 27,6 dB
  Стандард: EN 352-1

  Елек Barton Ftg016 С Црн

  160051
  38,81 (USD)
  Материјал: 93% полиестер, 7% еластин (спандекс),
  Дебелина: 280 г/м2, 2 слоеви
  Поставата: 100% полиестер
  Јака: микрофибер
  Стандард: ЕN ISO 13688
  Заштита од надворешни влијанија: 8000 MM & 3000 MVP

  Елек Barton Ftg016 Хл Црн

  160061
  38,81 (USD)
  Материјал: 93% полиестер, 7% еластин (спандекс),
  Дебелина: 280 г/м2, 2 слоеви
  Поставата: 100% полиестер
  Јака: микрофибер
  Стандард: ЕN ISO 13688
  Заштита од надворешни влијанија: 8000 MM & 3000 MVP

  Елек Barton Ftg016 Ххл Црн

  160071
  38,81 (USD)
  Материјал: 93% полиестер, 7% еластин (спандекс),
  Дебелина: 280 г/м2, 2 слоеви
  Поставата: 100% полиестер
  Јака: микрофибер
  Стандард: ЕN ISO 13688
  Заштита од надворешни влијанија: 8000 MM & 3000 MVP

  Елек Rondo 5Ronwtp Л Син

  159983
  30,16 (USD)
  Материјал: 65% полиестер, 35% памук
  Закопчување: патент и нитни
  Стандард: ЕN ISO 13688

  Елек, Publik, GLOW, Alex H2018 59.001.41 , Флуоресцентна Жолта

  159970
  4,65 (USD)
  Материјал: полиестер
  Стандард: ЕN ISO 20471

  Елек, Publik, GLOW, Alex H2017 59.001.61, Флуоресцентнa Портокалова

  159979
  4,60 (USD)
  Материјал: полиестер
  Стандард: ЕN ISO 20471

  Јакна Ardon 4Tech H9300 Сиво-Црна Бр.50

  160618
  54,77 (USD)
  Материјал: 65% полиестер, 35% памук
  Зајакнати: 600D полиестер Oxford
  Дебелина: 240 gr./m2
  Опис: јакна со зајакнати делови кои се изложени на оптоварување
  Џебови: два горни и два странични
  Манжетни: еласични со чичак лента
  Закопчување: патент со дополнителна лента со "чичак" прицврстување
  Додаток: рефлектирачка лента на грбот
  Стандард: ЕN ISO 13688

  Јакна Ardon 4Tech H9300 Сиво-Црна Бр.52

  160619
  54,77 (USD)
  Материјал: 65% полиестер, 35% памук
  Зајакнати: 600D полиестер Oxford
  Дебелина: 240 gr./m2
  Опис: јакна со зајакнати делови кои се изложени на оптоварување
  Џебови: два горни и два странични
  Манжетни: еласични со чичак лента
  Закопчување: патент со дополнителна лента со "чичак" прицврстување
  Додаток: рефлектирачка лента на грбот
  Стандард: ЕN ISO 13688

  Јакна Ardon 4Tech H9300 Сиво-Црна Бр.54

  160615
  54,77 (USD)
  Материјал: 65% полиестер, 35% памук
  Зајакнати: 600D полиестер Oxford
  Дебелина: 240 gr./m2
  Опис: јакна со зајакнати делови кои се изложени на оптоварување
  Џебови: два горни и два странични
  Манжетни: еласични со чичак лента
  Закопчување: патент со дополнителна лента со "чичак" прицврстување
  Додаток: рефлектирачка лента на грбот
  Стандард: ЕN ISO 13688

  Јакна Ardon 4Tech H9300 Сиво-Црна Бр.56

  160616
  54,77 (USD)
  Материјал: 65% полиестер, 35% памук
  Зајакнати: 600D полиестер Oxford
  Дебелина: 240 gr./m2
  Опис: јакна со зајакнати делови кои се изложени на оптоварување
  Џебови: два горни и два странични
  Манжетни: еласични со чичак лента
  Закопчување: патент со дополнителна лента со "чичак" прицврстување
  Додаток: рефлектирачка лента на грбот
  Стандард: ЕN ISO 13688

  Јакна Dante Ftg012 Л Црно-Црвена

  159931
  60,39 (USD)
  Материјал: водоотпорна softshell 310 g/m2, 93% полиестер и 7% еластин
  Карактеристики: водоотпорност 8000 mm, дишење 1000 mvp
  Облога: 100% полиестерски флис
  Поставата: 100% полиестер
  Затворање со водоотпорен патент
  Манжетна: еластична со велкро ленти

  Јакна Dante Ftg012 М Црно-Црвена

  159941
  60,39 (USD)
  Материјал: водоотпорна softshell 310 g/m2, 93% полиестер и 7% еластин
  Карактеристики: водоотпорност 8000 mm, дишење 1000 mvp
  Облога: 100% полиестерски флис
  Поставата: 100% полиестер
  Затворање со водоотпорен патент
  Манжетна: еластична со велкро ленти

  Јакна Dante Ftg049 Л Сино-Црна

  159930
  60,39 (USD)
  Материјал: 93% полиестер, 7% еластин (спандекс)
  Дебелина 310 г/м2, 3 слоеви
  Поставата: 100% полиестер
  Капа со ластик
  Јака: микрофибер
  Стандард: ЕN ISO 13688
  Заштита од надворешни влијанија: 8000 MM & 3000 MVP

  Јакна Dante Ftg049 М Сино-Црна

  159940
  60,39 (USD)
  Материјал: 93% полиестер, 7% еластин (спандекс)
  Дебелина 310 г/м2, 3 слоеви
  Поставата: 100% полиестер
  Капа со ластик
  Јака: микрофибер
  Стандард: ЕN ISO 13688
  Заштита од надворешни влијанија: 8000 MM & 3000 MVP

  Јакна Dante Ftg049 Хл Сино-Црна

  159950
  62,26 (USD)
  Материјал: 93% полиестер, 7% еластин (спандекс)
  Дебелина 310 г/м2, 3 слоеви
  Поставата: 100% полиестер
  Капа со ластик
  Јака: микрофибер
  Стандард: ЕN ISO 13688
  Заштита од надворешни влијанија: 8000 MM & 3000 MVP

  Јакна Dante Ftg049 Ххл Сино-Црна

  159960
  62,85 (USD)
  Материјал: 93% полиестер, 7% еластин (спандекс)
  Дебелина 310 г/м2, 3 слоеви
  Поставата: 100% полиестер
  Капа со ластик
  Јака: микрофибер
  Стандард: ЕN ISO 13688
  Заштита од надворешни влијанија: 8000 MM & 3000 MVP

  Јакна Parka Hi-Viz 4 Во 1 70563 Гол.Xxl Портокалово-Темно Плава

  184930
  215,07 (USD)
  Материјал: Флуресцентен PU полиертер 300D
  Надворешно: 180 gr./m2
  Изолација: Hi-Viz
  Постава: 280 gr./m2
  Ракави 340 gr./m2
  Качула
  5 џеба
  По 2 рефлектирачки ленти на струкот, ракавите и рамењате
  Ракавите се вадат
  Стандард: ЕN ISO 343:2003 ; 20471 ; 14058

  Lacuna

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1,00 (USD) Максимум: 216,00 (USD)
  1 216
  Производители