15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Pulse

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Чанта , 15,6", 3 патента, Pulse, Casual, 120693, 42*33*10цм, Црна

  239711
  2.450,00 ден
  Ова е компактната торба за лаптоп, удобна за долго носење. Со многуте прегради во торбата ќе имате впечаток дека канцеларијата ја носите со себе.

  Ранец, 15,6", 3 патента, Pulse, Neo Black, 120978, 32*45*18цм, Црна

  239611
  2.400,00 ден
  Ова е најнова генерација на деловен ранец што вклучува висококвалитетна изработка со класичен дизајн. Погоден е за повеќе намени. Посебна предност што ја има овој модел е преграда за лаптоп што штити од оштетување, организатор за мали нешта, како и џеб направен од специјални материјали што ги штитат стаклените површини од гребење. Без разлика дали одите на пат или на работа, овој ранец ќе ги испони сите ваши очекувања.

  Чанта , 15,6", 3 патента, Pulse, Casual, 121167, 42*33*10цм, Сива

  239717
  2.450,00 ден
  Ова е компактната торба за лаптоп, удобна за долго носење. Со многуте прегради во торбата ќе имате впечаток дека канцеларијата ја носите со себе.

  Ранец, 5 патента, Pulse, Dobby Stars, 121436, 28*42*24цм, Сина

  239757
  1.990,00 ден
  Овој ранец со специјалниот материјал и со својот сјаен и свилен изглед го надополнува креативниот израз на секоја тинејџерка која ги следи трендовите. Ранецот е направен од високо квалитетни материјали, отпорен е на вода, и има партиции изработени од специјални материјали за телефон, mp3 или очила.

  Торбичка за на рамо, Pulse, City Classic, 121394, 15*21*5цм, Сива

  239797
  750,00 ден
  Модерниот дизајн на оваа торбичка ќе ги задоволи сите ваши очекувања било да сте на пат или на прошетка. Во неа има доволно место за вашиот новчаник, мобилен, клучеви...
  Димензија: 15 x 21 x 5 см.

  Торбичка за на рамо, Pulse, City Escape, 120531, 22*27*5цм, Црна

  239771
  1.050,00 ден
  Модерниот дизајн на оваа торбичка ќе ги задоволи сите ваши очекувања било да сте на пат или на прошетка. Во неа има доволно место за вашиот новчаник, мобилен, клучеви...
  Димензија: 22 x 27 x 5 см.

  Ранец, 17,3", 4 патенти, Pulse, Track, 120050, 32*51*23цм, Црна

  239621
  3.150,00 ден
  Ова е најнова генерација на деловен ранец што вклучува висококвалитетна изработка со класичен дизајн. Погоден е за повеќе намени. Посебна предност што ја има овој модел е преграда за лаптоп што штити од оштетување, организатор за мали нешта, како и џеб направен од специјални материјали што ги штитат стаклените површини од гребење. Без разлика дали одите на пат или на работа, овој ранец ќе ги испони сите ваши очекувања.

  Торбичка за на рамо, 4 патенти, Pulse, Moon, 120698, 20*23*10цм, Црна

  239781
  1.150,00 ден
  Модерниот дизајн на оваа торбичка ќе ги задоволи сите ваши очекувања било да сте на пат или на прошетка. Во неа има доволно место за вашиот новчаник, мобилен или очила.
  Димензија: 20 x 23 x 10 см.

  Ранец, 3 патенти, T-Rex, Pulse, Anatomic, 121727, 28*41*20цм, Црна

  247521
  2.350,00 ден
  Ако сте загрижени поради тешките книги што ги носи вашето дете, тогаш ова е ранецот кој ви треба. Анатомијата на грбот е обезбедена со поддршка на специјални материјали кои овозможуваат циркулација на воздухот. Овој модел на ранец го префрлува оптоварувањето од 'рбетот на нозете, така што вашето дете не се чувствува непријатно при носење потешки книги. Рефлексивните ленти на ранецот се особено важни при преминување на улица во ноќни услови или при слаба видливост.

  Ранец, 3 патенти, Pulse, Classic Cationic, 120365, 32*43*20цм, Црна

  239671
  1.950,00 ден
  Класичен модел на ранец за сите потреби. Отворот за слушалките овозможува удобност и слобода при носење, а водоотпорноста ја надополнува практичноста на самиот ранец.

  Ранец, 3 патента, Pulse, Music Connection, 121415, 30*42*20цм, Темно Сина

  239651
  2.200,00 ден
  Овој модел е идеален за перфекционисти. USB конекторот ви овозможува да слушате музика каде и да сте, а телефонот е на обезбедно место во ранецот во специјалне џеб. Скриените патенти им даваат елеганција на ранецот, но и дополнителен степен на заштита од врнежи, бидејќи материјалот е водоотпорен.

  Ранец, 3 патента, Pulse, Fusion Cationic, 121386, 30*48*24цм, Сина

  239853
  1.950,00 ден
  Со овој ранец товарот никогаш нема да биде премногу тежок за вашиот 'рбет, поради специјалните анти-шок прерамки. Со материјал што е отпорен на вода и внатрешните прегради за повеќе намени, овој унисекс модел покажува комбинација на едноставност во дизајнот и комплексноста од техничка гледна точка.

  Чанта, 15,6", 4 патенти, Pulse, Neptun, 121528, 47*33*13цм, Црна

  239731
  2.950,00 ден
  Чанта со одличен изглед и квалитет, направена е да ги задоволи сите потреби на еден деловен човек. Пријатна за долго носење. Може да се носи и како ранец. Има многу прегради што овозможува добра организираност.

  Торбичка за на рамо, Pulse, City Moon, 121380, 20*23*10цм, Сива

  239787
  1.150,00 ден
  Модерниот дизајн на оваа торбичка ќе ги задоволи сите ваши очекувања било да сте на пат или на прошетка. Во неа има доволно место за вашиот новчаник, мобилен или очила.
  Димензија: 20 x 23 x 10 см.

  Ранец, 2 патента, Pulse, Bicolor, 121399, 32*46*15цм, Сива

  239647
  1.750,00 ден
  Модел со освежен дизајн, нови материјали кои го истакнуваат уникатниот вкус на корисникот. Ранецот е полн со нови и оптимизирани функции, како што се USB / медиуми конектор, отпорност на вода и организатор кои даваат потполно уживање при неговото носење.

  Ранец, 2 патента, Pulse, Bicolor, 121397, 32*46*15цм, Сива-Розева

  239648
  1.750,00 ден
  Модел со освежен дизајн, нови материјали кои го истакнуваат уникатниот вкус на корисникот. Ранецот е полн со нови и оптимизирани функции, како што се USB / медиуми конектор, отпорност на вода и организатор кои даваат потполно уживање при неговото носење.

  Ранец, 3 патента, Pulse, Teens Freestyle, 121273, 28*43*22цм, Црна

  239631
  1.850,00 ден
  Одличен сооднос цена-квалитет е вистински опис на овој ранец. Покрај тоа што има модерен дизајн, кој е важен за секој тинејџер, тој има и џеб изработен од специјален материјал што не го оштетува стаклото на телефонот или чашите, како и рефлексивни ленти за безбедност ноќе при одење.

  Ранец, 17,3", 3 патента, Pulse, Rock, 121173, 36*48*22цм, Темно Сива

  239827
  2.550,00 ден
  Ова е најновата генерација на деловен ранец со висококвалитетна изработка и класичен дизајн погоден за повеќе намени. Посебна предност на овој модел е преграда за лаптоп што штити од оштетување, организатор за мали нешта, како и џеб направен од специјални материјали како заштита од гребење на стаклените површини. Неговиот дизајн, со поголем преден џеб и засилен заден дел, е направен за поголеми оптоварувања, што го прави пофункционален и попривлечен од кога било досега.

  Pulse

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 39,00 ден Максимум: 13.838,00 ден
  ден39 ден13838
  Производители