15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Statovac

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Алат За Моделирање, Дрво + Жица, Сет 1/6, Statovac, 617062

  189020
  525,00 ден
  Сет од 6 различни алати со должина од 23 цм
  Материјал: Дрво и жица

  Алат За Моделирање, Пластичен, Сет 1/7, Statovac, 617032

  189010
  120,00 ден
  Сет од седум пластични алати за моделирање со должина од 14 цм.

  Блок Нотес, А7, Statovac, Mickey Mouse, 319210

  178472
  30,00 ден
  Блок Нотес А7 со спирала.

  Блок, За Скицирање, А3, 35 листови, 160гр, Statovac, Sketch Pad, 617006

  189090
  450,00 ден 550,00 ден

  Бланко
  Формат А3
  Број на листови: 35
  Хартија: 160 гр.

  Блок, За Цртање, А3, 180гр, 24 листови, Statovac, 617008

  189040
  545,00 ден

  Акварел блок
  Формат А3
  Број на листови: 24
  Хартија: 180 гр.

  Боја, Акрилна, 120мл, Gold 800, Statovac, Standart, 641800, Златна

  188959
  225,00 ден
  Квалитетна стандардна акрилна боја која го прави сликањето лесно и интересно и ги исполнува очекувањата на секој уметник. Се нанесува со четка или шпатула, погодна за работа на големи површини. Оваа боја е постојана и издржлива по сушењето и е погодна за употреба на скоро сите површини.
  Количина: 120 мл
  Боја: Gold 800
  Покривност: полу-покривна
  Трајност: одлична

  Боја, Акрилна, 120мл, Medium 120, Statovac, Standart, 641120, Жолта

  188950
  210,00 ден
  Квалитетна стандардна акрилна боја која го прави сликањето лесно и интересно и ги исполнува очекувањата на секој уметник. Се нанесува со четка или шпатула, погодна за работа на големи површини. Оваа боја е постојана и издржлива по сушењето и е погодна за употреба на скоро сите површини.
  Количина: 120 мл
  Боја: Yellow Medium 120
  Покривност: полу-покривна
  Трајност: многу добра

  Боја, Акрилна, 120мл, Statovac, Standart, 641215, Lemon-Жолта

  188955
  175,00 ден

  Боја, Акрилна, 120мл, Statovac, Standart, 641302, Scarlet-Црвена

  188966
  175,00 ден

  Боја, Акрилна, 120мл, Statovac, Standart, 641684, Burnt Sienna

  188958
  175,00 ден

  Боја, Акрилна, 120мл, Statovac, Standart, 647676, Ochre-Жолта

  188965
  175,00 ден

  Statovac

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 2,00 ден Максимум: 5.500,00 ден
  ден2 ден5500
  Производители