15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Valberg

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Кутија За 48 Клучеви, Promet, KT48, 18*25*8цм, Бела

  077294
  2.150,00 ден

  Сеф, Елект./механ. заклуч, Promet, Valberg, FRS 49EL, 36.1*49.5*42.5цм, Зелена

  137750
  26.995,00 ден
  Двојно исполнет со огноотпорен бетон и со тројно заклучување
  Отпорен на пожар до 1000˚C до 60 мин.
  Ја задржува внатрешната температура
  Сертификат EN 15659; 2009
  Сигурносно ниво LFS 60P
  Надворешна дим.: 49,5 х 36,1 х 42,5 cm
  Внатрешна дим.: 38,7 х 25,7 х 29,6 cm
  Тежина 44 кг.

  Сеф, Елект./Механ. заклуч., Promet, Valberg, FRS 51EL, 44.5*51*42.5цм, Зелена

  137760
  33.950,00 ден
  Двојно исполнет со огноотпорен бетон и со тројно заклучување
  Отпорен на пожар до 1000˚C до 60 мин.
  Ја задржува внатрешната температура
  Сертификат EN 15659; 2009
  Сигурносно ниво LFS 60P
  Надворешна дим.: 51,5 x 44,5 x 42,5 mm
  Внатрешна дим.: 40,7 x 34,1 x 29,6 cm
  Тежина 51 кг.

  Сеф, Елект./Механ. заклучување, Promet, Valberg, FRS 67EL, 48.5*71*45цм, Зелена

  137770
  43.950,00 ден
  Двојно исполнет со огноотпорен бетон и со тројно заклучување
  Отпорен на пожар до 1000˚C до 60 мин.
  Ја задржува внатрешната температура
  Сертификат EN 15659; 2009
  Сигурносно ниво LFS 60P
  Надворешна дим.: 73,2 x 48,5 x 43 cm
  Внатрешна дим.: 52,7 x 34 6 x 30,1 cm
  Тежина 86 кг.

  Сеф, Елект./Механ.заклуч., Promet, Valberg, FRS133CH, 71.1*136.3*58цм, Зелена

  164750
  112.950,00 ден
  Двојно исполнет со огноотпорен бетон и со тројно заклучување
  Отпорен на пожар до 1000˚C до 60 мин.
  Ја задржува внатрешната температура
  Сертификат EN 15659; 2009
  Сигурносно ниво LFS 60P
  Надворешна дим.: 133,6 х 71,2 х 61,2 cm
  Внатрешна дим.: 117 х 54,6 х 41,8 cm
  Тежина 310 кг.

  Сеф, Канцеларија/Дома, Promet, Promo 3, 11123, 31*20*20цм, Црна

  128010
  6.350,00 ден
  Можност за монтажа во ѕид и на под
  Дебелина 1,5 mm, а на вратата 3 mm
  Дим.: 20 x 31 x 20 cm
  Тежина 4,5 кг.

  Сеф, Канцелариски, Promet, 250P 01717, 25*35*25цм, Графитна Сива

  128000
  8.496,00 ден
  Можност за монтажа во ѕид и на под
  Дебелина 2 mm, а на вратата 3 mm
  Дим.: 25 x 35 x 25 cm
  Тежина 11,5 кг.

  Valberg

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 2.150,00 ден Максимум: 112.950,00 ден
  ден2150 ден112950
  Производители