15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Пластелин

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Пластелин, 200гр, 1/8 , Statovac, Kreatino pyramid, 130720

  277400
  1,34 (USD)

  Пластелин, Во Целофан, 200гр, Сет 1/10, Statovac, Neo, Crazy Fun, 115507

  218270
  1,06 (USD)
  Високо квалитетен пластелин во целофан, мек, нелеплив и лесен за обликување. Совршен за безбедна детска игра.
  Тежина 200 гр.
  10 различни бои

  Пластелин, 400гр, 4 Бои, Statovac, Junior, Play Dough, 130770

  249610
  2,15 (USD)
  Високо квалитетен пластелин, мек, нелеплив и лесен за обликување. Не е токсичен и е 100% безбеден.
  Бои: 4 бои (црвена, сина, жолта, зелена)
  Возраст: 3+

  Пластелин, 160гр, 4 Бои, Statovac, Junior, Play Dough, 130760

  249600
  1,07 (USD)
  Високо квалитетен пластелин, мек, нелеплив и лесен за обликување. Не е токсичен и е 100% безбеден.
  Бои: 4 бои (црвена, сина, жолта, зелена)
  Возраст: 3+

  Пластелин, За Моделирање, Сет 6/1, Staedtler, 8420 C6

  128036
  1,97 (USD)
  Noris® 8420 C6
  Пластелин за моделирање

  - Основен пластелин за деца кој содржи 6 бои
  - Идеален за во градинка и школо
  - Ја задржува формата
  - Боите можат да се мешаат

  Број на артикл: 8420 C6

  Пластелин, Сет 1/10, 112гр, Faber Castell, Modeling Clay, 120810

  251780
  2,15 (USD)

  Пластелин

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 0,00 (USD) Максимум: 7,00 (USD)
  0 7
  Производители