15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Машини За Броење Пари

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Бројач за пари, Olympia, NC 451, 947730886

  308550
  13,950.00 ден

  Бројач на парчиња за сортирани банкноти
  Валути: сите валути со UV и MG функција
  Сензори за атрибути: UV, MG
  Сензорите може да се изберат
  Бесплатна серија застанување (1 – 100)
  Додадете функција:
  Бесплатен режим на броење
  Автоматски старт
  Опсег на броење: 1 – 999
  Го прикажува претходниот резултат
  Големина на броени ноти: 50 x 110 mm ~ 85 x 180 mm
  Дебелина на банкноти: 0,075 – 0,15 mm
  Брзина: макс. 1.000 банкноти/мин
  Откривање на двојна, полу-, верижна белешка
  Хопер: 100 банкноти
  Сложувач: 200 банкноти
  Црвен LED-екран
  Приклучок за напојување: 230V, 50 Hz
  Потрошувачка на енергија: 40 вати
  Работна температура: 0° - 40°
  Влажност: 60%% - 90%%
  Бучава: <60 dB
  Големина WxDxH: 250 x 230 x 135 mm
  Тежина: 3,2 kg
  EAN 4030152950867

  Cash Drawer 132-0424 Safescane Sd-3540 35 * 40,5 * 10,5 Cm

  206720
  9,950.00 ден
  Фиоката за пари SD-3540 е изработена од цврсти и квалитетни материјали. Неговата робусна обвивка од челик и издржлив ПВЦ сад овозможува сигурно држење и класифицирање на монетите и книжните пари.
  - Издржливи лежишта.
  - Отворање со лесно притискање.
  - Внатрешен фиока со можност за отстранување.
  - 4 слота за книжни пари и 8 за метални пари.
  - Место за складирање на банкноти со висока вреност и вредносни документи.
  - Безбедносна брава.

  Money Counter 115-0512 Safescane 2210 25 * 29.5 * 18.4Cm

  206700
  22,250.00 ден
  Заштедете време и отстранете ги сите шанси за грешка. Со Бројачот за пари на Safescan 2210 добивате:
  - Брзина и прецизност: Safescan 2210 може да собере до 300 банкноти и прецизно да ги изброи, со брзина од 1000 банкноти во минута.
  - 2 нивоа на детекција на фалсификат на банкнотите со помош на УВ ознаки и големина на банкнотата, како и аларм при детектирање на сомнителна банкнота
  - Едноставен за употреба - Safescan 2210 поседува ЛЦД дисплеј со шест копчиња кои овозможуваат лесен пристап до многуте карактеристики.

  Money Counter 115-0513 Safescane 2250 25 * 29.5 * 18.4Cm

  206710
  27,650.00 ден
  Заштедете време и отстранете ги сите шанси за грешка. Со Бројачот за пари на Safescan 2250 добивате:
  - Брзина и прецизност: Safescan 2250 може да собере до 300 банкноти и прецизно да ги изброи, со брзина од 1000 банкноти во минута.
  - 3 нивоа на детекција на фалсификат на банкнотите со помош на УВ ознаки, магнетни ознаки и големина на банкнотата, како и аларм при детектирање на сомнителна банкнота
  - Заштедувате време со дополнителните функции кои овозможуваат препознавање на тековните, но и нови серии на банкноти, паузирање на точно одброена серија, функција за автоматски „старт“ и „стоп“ итн.
  - Едноставен за употреба - Safescan 2250 поседува ЛЦД дисплеј со шест копчиња кои овозможуваат лесен пристап до многуте карактеристики.

  Машини За Броење Пари

  Filter by:

  Clear All
  Min: 9,950.00 ден Max: 67,250.00 ден
  ден9950 ден67250
  Manufacturers