15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Olympia

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Бројач За Пари Нц 520 Олимпија-947730520

  132290
  357,91 (USD)

  Детектор За Пари Ув 585 Олимпија-947730585

  145930
  42,06 (USD)

  Детектор За Пари Ув Нц 340 Олимпија-947730340

  145941
  222,86 (USD)

  Калкулатор Лцд 1010 Е Канцелариски Олимпија-4683

  015390
  12,44 (USD)
  9 бројки
  Напојување соларно и со батерија
  Дисплеј во еден ред на преклоп
  Еуро конверзија
  7,1 x 11,2 x 1,6 cm

  Калкулатор Лцд 2112 Канцелариски Олимпија

  015370
  8,86 (USD)
  12 бројки
  Двојно напојување соларно и батерии
  Местење на децимали
  Метална маска
  Пластични копчиња
  7,8 х 14,5 х 1,8 cm

  Калкулатор Лцд 908 Џамбо Олимпија-4689

  015380
  19,69 (USD)
  8 бројки
  Двојно напојување соларно и батерии
  Копче за бришење
  Гумени копчиња
  29,4 х 21 х 1,1 cm

  Калкулатор Олимија Cpd 512 944837002

  077870
  149,46 (USD)
  12 бројки
  Напојување на струја
  Брзо печатење
  Печати во 2 бои
  Местење на децимали
  Тах+ , тах-
  Копче за бришење
  Екран со зелено осветлени бројки
  Дим. 22,3 х 31,8 х 8 cm

  Калкулатор Цпд 3212 Т Сметководствен Термален Олимпија -214-254*70

  145900
  169,16 (USD)
  12 бројки
  Напојување на струја
  Брзо печатење
  Местење на децимали
  Тах+ , тах-
  21,4 х 25,4 х 7 cm
  Копче за бришење

  Камера Дц200 Олимпија 5926 -Dummy Camera

  145980
  15,22 (USD)

  Ламинатор А3 А 396-3105-3126

  054120
  113,66 (USD)
  Автоматско исклучување при прегревање
  Дебелина до 125 микрони
  Загрева за 5-10 минути
  Брзина 300 mm во минута

  Ламинатор А4 А296-3103--3125

  054110
  65,34 (USD)
  Автоматско исклучување при прегревање
  Дебелина до 125 микрони
  Загрева за 5-10 минути
  Брзина 300 mm во минута

  Нож Гилотина Г4410-3109А3

  054080
  76,08 (USD)
  Сече до 10 листа, 80 гр. хартија
  Должина до 44 cm
  Дим. 52,5 х 33,5 х 7 cm

  Нож Тример 4608-460-3035 А3

  054100
  50,03 (USD)
  Сече до 10 листа, 80 гр. хартија
  Должина до 46 cm
  57 х 19,5 х 7,3 cm

  Телефон 4205 Олимија So Golemi Brojki-2160

  145960
  25,96 (USD)

  Фиока За Пари Олимпија-947990006 Сд324

  145910
  117,24 (USD)

  Olympia

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 8,00 (USD) Максимум: 537,00 (USD)
  8 537
  Производители